Moto-Quad - wynajem skuterów snieznych

Imprezy integracyjne

Firma MOTO-QUAD istnieje na rynku od 2005 roku. Jej założycielem jest dwukrotny Międzynarodowy Mistrz Polski i dwukrotny Mistrz Polski na skuterach śnieżnych, wielokrotny uczestnik zawodów Enduro oraz zawodów 4x4 z wieloma sukcesami - Paweł Maślanka. Siedziba firmy mieści się w malowniczej, górskiej miejscowości Piwniczna-Zdrój. Jest to małe miasto położone w woj. małopolskim zaraz przy granicy ze Słowacją. Taka lokalizacja umozliwia wyjazdy w atrakcyjne rejony. Przez wiele lat działalności zdobyliśmy doskonałe doświadczenie do organizacji imprez integracyjnych dla firm oraz do współpracy z klientami indywidualnymi.

Osoby korzystające z usług firmy mogą liczyć na wyprawy pełne wrażeń, a profesjonalna obsługa instruktorska jest gwarantem bezpieczeństwa i zadowolenia klientów. Działając już tak długo na rynku wiemy, ze nasza oferta musi być elastyczna i dostosowana do potrzeb klientów. Mając to na uwadze, jak również coraz wiekszą konkurencję w tej branży ciągle zmieniamy, uatrkcyjniamy i poszerzamy ofertę. Początkowo zaczynaliśmy od wypraw na skuterach śnieżnych. Obecnie posiadamy także quady, UTV, samochody terenowe 4x4, motocykle enduro. Zapewniamy profesjonalną obsługę w zakresie kompleksowej organizacji imprezy. Współpracujemy z wieloma obiektami, w których możemy zorganizować noclegi, konferencje. Zaprzyjaźnieni jesteśmy z regionalnymi muzykami, którzy mogą umilić każdą imprezę.

Nie działamy tylko na terenie Piwniczne-Zdrój, Z naszych usług klienci mogą korzystać także w takich miejscowościach jak Zakopane, Witów, Białka Ttrzańska, Szczawnica, Krynica-Zdrój, Tylicz. Jesteśmy przekonani, ze każda firma, klient indywidualny po skorzystaniu z naszych usług będzie w pełni zadowolony, a odbyta wyprawa na długo pozostanie miłym wspomnieniem. 

W ofercie posiadamy także organizację ekstremalnym wieczorów panieńskich i kawalerskich.

Wyprawy quadami
Wynajem skuterów
Samochody 4x4
Wyprawy enduro